Ticari Alan Projeleri

Ay Global Yapı

Ticari Alan Projeleri

İşyerlerinizi ister baştan sona ister belli bir bölümü olmak üzere mimari olarak tasarlıyor, uyguluyor, inşa ediyor ve onarıyoruz. Mekanınıza özel tasarım mobilya ve diğer ürünlerin dizayn, üretim ve uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Sektör, mekanın kullanım amacı, işlevi, konsepti, müşteri profili veya ofis ortamı olması gibi daha birçok değişkeni analiz ederek tasarımlarımızı yapıyoruz.

Ticari yaşamınızdaki mekan odaklı bütün ihtiyaçlarınızı gözettiğimiz projelerimizde kusursuz işçilik, kaliteli ve dayanıklı ürün kullanımı ve işlevselliği de en az görsel dizayn kadar önemsiyoruz. Ofis tasarımları kendine has özellikleri bulunan bir iç mekân uygulamasıdır. Bu tür tasarımlarda en önemli unsur, insan iş gücüne dayalı çalışma ortamlarındaki konfor düzeyini artırmak, mekânda genişlik ve derinlik yaratmaktır.

Ticari alanlarda özellikle yatırımcının kurumsal kimliğine ve amaçlarına uygun alanlar tasarlanmalı.Tasarım kurumsal kimlik ile bütünleşmelidir. Fark oluşturan tasarımlar oluşturmak farkındalık yaratmak ticari alanlarda öne çıkmak ve prestij adına oldukça gerekli bir tercihtir.

Yapılan tasarımın uygulanabilirliği ve sürdürülebilirliği göz önüne alınarak ele alınır. Ay Global Yapı olarak, çağdaş yenilikçi bakış açımızla ,teknolojinin el verdiği ölçülerde özgün tasarımlar yapmaktayız.

Tüm soru, sorun ve görüşlerini için bizi arayabilirsiniz.

Tecrübeli ekibimiz size yardımcı olacaktır.
Sizleri farkeden ve bu farkındalığı sizlere farkettiren bir yaklaşım sergilemekteyiz.