Mühendislik Hizmetleri

Ay Global Yapı

Mühendislik Hizmetleri

Mühendislik tekniği ve teknolojisini en güncel şekliyle yaşama katan Ay Global Yapı, kullandığı teknoloji kadar genç ve çözüm odaklı bir ekipten oluşmaktadır.

Getirdiği yenilikçi çözümlerin her biri, yapı sektöründe milat sayılacak kadar iddialıdır. Ay Global Yapı'nın bilgisi ve teknolojisi ile çözüm ortaklarına sunduğu en önemli değer; optimum çözümlerle yatırımcılara karlılık ve kalıcı bir kalite standardı sunması, ölçüme dayalı teknolojiler kullanarak performansı gerçek zamanlı izlenen yapılarla insan yaşamına değer katmasıdır.

Firmamız sizin hayalleriniz ve talepleriniz doğrultusunda, deneyimli çözüm ortaklarıyla günümüz modernizmini en farklı düzeyde kullanarak size hizmet vermektedir. Verimlilik ve estetiği uygun maliyeti ön plan da tutarak akıllı çözümler sunmakla birlikte, saha imalatı için en uygun tasarımları sunmaktadır. Proje tasarım kısmında firmamız altyapı, mimari, statik ve elektro-mekanik dallarında anahtar teslim hizmet vermektedir.

Firmamız tasarımını bizim yaptığımız projelerin ya da hali hazırda sizin hazırlatmış olduğunuz projelerin, keşif-metraj işlerini detaylı raporlar hazırlayarak size sunmaktadır. Çalışmalarımızı günümüz teknolojisini en aktif düzeyde kullanarak hizmet vermekteyiz. Danışmalık hizmetimiz, deneyimimiz ve çözüm ortaklarımızla sizin hizmetinizdedir. Tüm inşaat işlerinizde teknik raporlama ve kontrolörlük hizmetlerimiz kapsamındadır.

Tüm soru, sorun ve görüşlerini için bizi arayabilirsiniz.

Tecrübeli ekibimiz size yardımcı olacaktır.
Sizleri farkeden ve bu farkındalığı sizlere farkettiren bir yaklaşım sergilemekteyiz.