Diğer Hizmetler

Ay Global Yapı

Diğer Hizmetler

İnşaat işleri sırasında taahhüt projeleri büyük önem teşkil eder. Taahhüt kelimesi bilindiği üzere bir durumu üzerine alma veya verilen söz olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle taahhüt projeleri inşaat yapımı için verilen sözün resmi hale getirilmesidir.

Taahhüt projeleri, sadece konut odaklı değildir. Aynı zamanda bina, villa, stadyum, alışveriş merkezi, iş hanı, gökdelen, yazlık, otel, okul, hastane gibi birçok alan için geçerlidir. Arazi veya arsa olarak gerekli izinleri almış her türlü alanda inşaat hizmetleri verilmektedir. Burada önemli olan nokta arazinin uygun olup olmamasıdır. İmar olarak izinlerin bulunması ve arazinin uygun olması sonucunda istenilen yapı ortaya konur.

Günümüzde en fazla tercih edilen inşaat projeleri konut veya binalar olarak karşımıza çıkar. Eski zamanda yapılan binalar zamanda eskiyerek yıpranır. Bu nedenle birçok ev sahibi tarafından kentsel dönüşüm sebebiyle binaların yıkılarak yeniden yapılması arzulanır. Kurumumuz Ay Global Yapı her türlü inşaat ihtiyaçlarınız için sizlere kolay ve pratik şekilde yardımcı olacaktır.

Tüm soru, sorun ve görüşlerini için bizi arayabilirsiniz.

Tecrübeli ekibimiz size yardımcı olacaktır.
Sizleri farkeden ve bu farkındalığı sizlere farkettiren bir yaklaşım sergilemekteyiz.